Windows Hosting Hizmetleri

Hızlı ve Güvenli Sistemlerimizle
Tanışmak İçin Alternatif Çözümlerimize Göz Atın.

KİŞİSEL PLAN

2

,50
TL/ay

PROFESYONEL PLAN

3

,90
TL/ay

KURUMSAL EKO PLAN

5

,90
TL/ay

KURUMSAL PRO PLAN

13

,90
TL/ay

Windows Hosting

Başlangıç ,orta ve profesyonel seviyeli internet siteleriniz ve portallarınız için hazırladığımız windows web hosting planlarımız size en ekonomik çözümleri sunar. Türkiye lokasyonlu Xeon E 5645 ve Xeon E2620 işlemcili snc , hp ve dell marka sunucularımız sitenizin veri güvenliğini ve performansını garanti eder.%99,5 uptime garantisi ile aşağıdaki hosting planlarımızı inceleyerek ihtiyacınıza en uygun olanı paketimizi seçebilirsiniz. Sitenizin veya projenizin gereksimleri ile ilgili sorularınız var ise canlı destek hatıımızdan online olarak veya telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız.
 Windows web hosting planlarımızda Asp , Asp.Net (2, 3, 3,5, 4.0, 4,5) , ASP.Net Ajax, Php, MySQL , Mssql uygulamalarınızı güven ile

Hizmet kalitemizi  güvenlik, kaliteli altyapı ve profesyonel
destek özelliklerimizle, her geçen gün artırıyoruz.

Güçlü Teknik Altyapı

Blade sunucular ile sağladığımız %100 yedekli alt yapımız; uygulamalarınız için kesintisiz ve performanslı bir yapı sunmaktadır.

Hızlı Destek

Anında Aktivasyon

Kredi kartı ile ödeme seçeneğini kullandığınız siparişleriniz, ödemeniz akabinde aktif olarak size zaman kaybettirmez.

Güleryüzlü Hizmet

Tüm soru ve sorunlarınızda güleryüzlü hizmet anlaşını ilke edinmiş destek ekibimiz, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular