Windows Bayi Hosting

Hızlı ve Güvenli Sistemlerimizle
Tanışmak İçin Alternatif Çözümlerimize Göz Atın.

TURKA BAYİ- I

9

,90
TL/ay

TURKA BAYİ- II

14

,90
TL/ay

TURKA BAYİ - III

25

,90
TL/ay

TURKA BAYİ - SINIRSIZ

41

,90
TL/ay

Windows Bayi Hosting

Windows Bayi (Reseller) planlarımız birden fazla domain ve hosting'e sahip olan kişi, kurumlar ve Web Masterlar için tasarlanmıştır. Bayi hosting çözümlerimiz sayesinde kendinizin veya müşterilerinizin hostinglerini tek bir panelden kolaylıkla yönetebilir isterseniz müşterilerinize hesaplarını yönetlemleri için panel oluşturabilirsiniz. Sunucu bulundurma ve yönetme maliyetlerini üstlenmeden müşterilerinize ekonomik hosting çözümleri sunabilirsiniz.

Windows Bayi Hosting'in Ayrıcalıkları

Yönetici Kontrol Panel (Plesk)

Yönetici kontrol paneliniz üzerinden müşterilerinize hosting hesapları açabilir ve müşterilerinizin plesk kontrol paneli üzerinden mail hesabı oluşturma, silme ve şifre güncelleme gibi birçok işlemi kendilerinin yapabilmesine olanak tanırsınız.

Tüm müşterilerinizin hesaplarını Plesk panel üzerinden yönetebilir, Sunucu Durumunu Gözlemleme, müşterileriniz için hosting paketleri oluşturma, Web Alanını, Trafiği, E-mail hesaplarını, Veritabanlarını ve Diğer Özellikleri Kısıtlayabilme, Şifre Değiştirme, DNS Ayarları, Hesap Açma ve Hesap Kapatma gibi işlemleri yönetebilirsiniz.

Kendi Şirketinizin Logosuna Sahip Müşteri Paneli oluşturabilirsiniz.

Plesk 12 kontrol paneli üzerinde yapabileceğiniz işlemler ile ilgili görsel videolarımızı incelemek için lütfen tıklayınız. Ayrıca sürekli güncellenen plesk kontrol paneli ile müşterilerinize sürekli güncel bir kontrol paneli kullanma imkanı sunabilirsiniz.

Müşteri Kontrol Panel (Plesk)

Müşterileriniz için oluşturduğunuz Plesk panel hesapları üzerinden müşterileriniz;

Website İstatistiklerini görüntüleyebilir ; AWStats, Webalizer, Son Ziyaretçiler ve Hata Kayıtlarını görüntüleyebilir, Şifre Korumalı Alanlar ve Özel Hata Sayfalarını oluşturup yöntebilir, MAil hesapları oluşturabilir ve silebilirler.

Sıkça Sorulan Sorular