Linux Bayi Hosting

Hızlı ve Güvenli Sistemlerimizle
Tanışmak İçin Alternatif Çözümlerimize Göz Atın.

TURKA BAYİ- I

9

,90
TL/ay

TURKA BAYİ- II

14

,90
TL/ay

TURKA BAYİ - III

25

,90
TL/ay

TURKA BAYİ - SINIRSIZ

41

,90
TL/ay

Linux Bayi Hosting

Linux Bayi (Reseller) Hosting planlarımız birden fazla domain ve hosting'e sahip olan kişi, kurumlar ve WebMasterlar için tasarlanmıştır. Bayi hosting çözümlerimiz sayesinde kendinizin veya müşterilerinizin hostinglerini tek bir panelden kolaylıkla yönetebilir isterseniz müşterilerinize hesaplarını yönetlemleri için panel oluşturabilirsiniz. Sunucu bulundurma ve yönetme maliyetlerini üstlenmeden müşterilerinize ekonomik hosting çözümleri sunabilirsiniz.

Linux Bayi Hosting'in Ayrıcalıkları

Yönetici Kontrol Panel (Whm)

Yönetici kontrol paneliniz üzerinden müşterilerinize hosting hesapları açabilir ve müşterilerinizin cpanel kontrol paneli üzerinden mail hesabı oluşturma, silme ve şifre güncelleme gibi birçok işlemi kendilerinin yapabilmesine olanak tanırsınız.

Eş zamanlı Antivirüs KorumasıTüm müşterilerinizin hesaplarını WHM üzerinden yönetebilir, Sunucu Durumunu Gözlemleme, Müşterileriniz için hosting paketleri oluşturma , Web Alanını, Trafiği, E-mail hesaplarını, Veritabanlarını ve Diğer Özellikleri Kısıtlayabilme, Şifre Değiştirme, DNS Ayarları, Hesap Açma ve Hesap Kapatma gibi işlemleri yönetebilirsınız.

Kendi Şirketinizin Logosuna Sahip Müşteri Paneli oluşturabilirsiniz.

Plesk 12 kontrol paneli üzerinde yapabileceğiniz işlemler ile ilgili görsel videolarımızı incelemek için lütfen tıklayınız. Ayrıca sürekli güncellenen plesk kontrol paneli ile müşterilerinize sürekli güncel bir kontrol paneli kullanma imkanı sunabilirsiniz.

Müşteri Kontrol Panel (cPanel)

Müşterileriniz için oluşturduğunuz Plesk panel hesapları üzerinden müşterileriniz;
Website İstatistiklerini görüntüleyebilir ; AWStats, Webalizer, Son Ziyaretçiler ve Hata Kayıtlarını görüntüleyebilir, Şifre Korumalı Alanlar ve Özel Hata Sayfalarını oluşturup yöntebilir, Mail hesapları oluşturabilir ve silebilirler.

Her Sunucuda daha az bayi hesabı Softaculous eklentisi ile kolay script kurulumları yapabilir; Tek Tıkla Kurulabilen Alışveriş Siteleri (open cart - prestashop - vb ), Bloglar (Wordpress - joomla ), Portallar, Forumlar( Mybb - phpbb ), Sayaçlar, E-mail Formları Şifre Korumalı Alanlar ve Özel Hata Sayfalarını oluşturup yöntebilirler. Web Üzerinden Dosya Kontrolü, Hotlink Koruma, IP Engelleme Yöneticisi, Adres Yönlendirmeleri yapabilirler.

Sıkça Sorulan Sorular