E-Ticaret Sunucusu

E-Ticaret Sunucularımız günlük 1.000 - 30.000 tekil ziyaretçili prestashop , opencart ve magneto tabanlı eticaret siteleriniz için en iyi seçimdir..

ETicaret Server
İŞLEMCİ
Xeon E5 8x2.4 Ghz
RAM
8 GB DDR3 ECC
HDD
200 GB (SSD)
AYLIK TRAFİK
10.240 GB
IP
2 Adet
TICKET DESTEK
REBOOT SİSTEM
LOKASYON
156
,00
$/Ay

E-Ticaret Sunucusu'nun Ayrıcalıkları

E-Ticaret Yazılımınız İçin En İyi Optimizasyon!

E-Ticaret sitenizin rakiplerinden daha hızlı çalışabilmesi için eticaret sunucularımızı prestashop , opencart ve benzeri eticaret scriptleri için özel olarak optimize etmekteyiz. E-ticaret sunucularımızda çalışan internet siteniz her zaman gtmetrix, google page speed gibi araçlarda en yüksek değeri alarak arama motoru sıralaması yükselir.

(Harici Lokasyona) Günlük Yedekleme ve 7 Günlük Yedek Arşivi!

Yedeklemenin ne kadar önemli olduğunu en iyi sorun yaşayan bilir. E-Ticaret Sunucu Paketimizde günlük yedekleme hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır. Üstelik son 7 güne ait yedek dosyalarınız sunucunuzdan farklı bir storage üzerinde 7 / 24 erişiminize açık tutulmaktadır.
Yedek Alanı Paneli Demo: Yedekleme Paneli Giriş
Kullanıcı Adı: demo Şifre: YL?7C"

Sorunsuz Mail Trafiği

E-Ticaret siteniz için eposta trafiğinizin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bültenleriniz ve bildirim epostalarınız satışlarınızı arttıran en önemli unsurlardır. Bu neden ile E-ticaret Sunucu Paketimizde mail trafiğini Mailchannels.net güvencesi ile sunmaktayız. İp adresiniz asla kara listeye girmez, epostalarınız her zaman müşterinize ulaşır.

Veri Güvenliği

Sunucunuzda çalışan uygulamaların sizin için ne kadar önenli olduğunu biliyoruz. Bu neden ile gelişen ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak oluşturduğumuz opsiyonel eklentiler ile sorun yaşadığınız her noktada yanınızdayız. Güvelik eklentilerimiz ile sunucunuzu istenmeyen epostalara, virüslere, sql injection ve ddos ataklarına kaşı koruyabilir. Yedekleme paketleri ile sunucunuzun performansı hiç etkilenmeden sucunuzun günlük , haftalık veya istediğiniz periyodlar ile imaj olarak yedeklenmesini sağlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular