Anti-spam

Anti-Spam Servisi.

Anti-Spam Hizmeti

Günümüzde elektronik posta iletişimi çok yaygınlaşmıştır. Artık faturalarımızı eposta hesabımız üzerinden kontrol ediyoruz. Yazışmalarımızı mail hesabımız üzerinden yapıyoruz. Mail haberleşmesi neredeyse sosyal hayatımızın bir parçası olmuş konumdadır.

E-Posta iletişiminin yaygınlaşmasının bir sonucu olarak eposta reklamcılığı önem kazanmıştır. Bu gelişmeyi kötü niyetli olarak kullanan reklamcılar her gün 100 binlerce reklam epostası göndermekte. Kötü niyetli bilgisayar korsanları virüs içerikli epostaları kullanıcıları yanıltmak veri hırsılığı yapmak veya sadece zarar verme amacı ile virüs içeren epostalar göndermektedir.

Bahsettiğimiz bu sorunlar nedeni ile kişisel iletişimimiz aksayabilmekte hatta bilgisayarlarımız zarar görüp maddi kayıplara uğrayabilmekteyiz. Üstelik posta kutumuza gelen spam mesajları silmek için harcadığımız süre çoğu zaman yazışmalarımızı tamamlamak için harcadığımız zamandan uzun sürebilmektedir.

Hostturka Antispam servisi ile size gelen tüm postalar spam ve virüs içerikli postalardan ayrılarak karantina sunucusunda depolanır. Karatina sunucusu bu mesajları olası bir hataya karşı 15 gün boyunca muhafaza ederek size karantina bildirim epostası gönderir.İstediğiniz zaman karantina sunucumuza bağlanarak istediğiniz mesajların tekrar posta kutuuza gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Biz size gelen virüs ve spam içerikli epostaları temizlerken size sadece işinizle ilgilenmek kalır.

Antispam servisimiz sadece Zimbra kurumsal Eposta sunucusu , Blade Sunucu ve Kiralık sunucu kullanan müşterilerimize ek hizmet olarak sunulabilmektedir. İlgili hizmetlerin sipariş ayrıntılarında antispam servisini seçerek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Hizmet kalitemizi  güvenlik, kaliteli altyapı ve profesyonel
destek özelliklerimizle, her geçen gün artırıyoruz.

Güvenilir

Kurumsal ve bireysel projelerinde bize güvenen 1000 lerce müşterimiz gibi sizdve projelerinizi bize emanet edebilirsiniz. 2008 yılından bu 40.000 in üstünde internet sitesinin ev sahibiyiz.

Kaliteli Altyapı

Profesyonel Destek

Yaşadığımız sorunlardan ders almamızın yanısıra, yaşanabilecek sorunları da ön görmeye çalışıyoruz. Sürekli bilgmizi güncelliyoruz. Bilgimiz ve tecrübemiz ile 7 gün 24 saat yanınızdayız.

Daha Fazla Bilgi İçin
Sizi Arayalım!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form

Sıkça Sorulan Sorular